נפט לקמין

כל חורף הוא פנטזיה בפני עצמה שמביאה אותנו לקווי דמיון חדשים של "כיצד יראה החורף שלי". השנה, אנו מגשימים לכם את הפנטזיה, הישיבה מול הקמין עם ספל של שוקו, לצד בן או בת הזוג, מה שבטוח זה שבפנטזיה הזאת לא תצטרכו יותר להצטייד בשמיכת פוך שלכם מרוב שיהיה חם. השנה, הוסיפו נפט לקמין, שימו אותו בסלון, ואתם פטורים מהמון בעיות ותקלות.

אילו בעיות יכולות לצוץ בחורף ללא נפט לקמין?

כשאין נפט בקרבה, תהיו בטוחים כי הבית לא יתחמם כמו שצריך, או בצורה לא בריאה. הסיבה לכך היא שמכשירי החשמל שבאמצעותם אנו רגילים להתחמם כבר לא מספקים אותנו, הרי שהם מחממים באותה צורה, נקודתית, ולא פותרים אותנו מהקור. אפילו מפזר חום ותנור חשמלי אינם מחממים חלל גדול מספיק, וברגע שהם כן מצליחים לחמם, הם צורכים המון חשמל, כך שהמצב נהיה לא חסכוני בשום אופן.

מדוע הנפט טוב יותר?

נפט לקמין הוא פתרון מצוין לכל מי שסובל מיובש בחורף וממחלות, כאשר את רובן אנו יכולים לקבל בגלל המכשירים החשמליים. מכשיר חשמלי שמחמם נוטה לייבש את האוויר בחלל החדר, כך שהעור והעיניים מתייבשים גם כן. הסיבה לכך שזה מזיק מאוד היא שהעור שלנו חייב לחות, והעיניים, בגלל שתאי העור זקוקים לו, אחרת הם מתים, והנוזל בעיניים עוזרים לשמור על בריאות העין, ומונעים מחיידקים רבים להגיע למצב של נגיעה ישירה בעין.

כיצד חוסך הנפט באנרגיה?

החשמל שמחמם את החדר מבוזבז מהסיבה שהוא אף פעם לא מחמם את החדר מספיק, וברגע שמכבים אותו, תוך כמה דקות רוצים להחזיר אותו לפעולה. לעומת זאת, נפט לקמין מספק חום לטווח ארוך, ככה שלא צריך להדליק אותו לטווח ארוך ובצורה תדירה, אלא אם כן אוהבים להיות בקרבתו.